LG G Vista 2 to ciekawy smartfon z chowanym rysikiem – tylko dla kogo?

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy
river-lg-g-vista-4848-001

Słyszeliście już o smartfonie LG G Vista 2? Jeśli nie to właśnie macie okazję. Od razu jednak wyjaśnię, że telefon nie pracuje na Windowsie, co więcej w wersji desktopowej, tak więc nie ma się czego bać. Warto się mu jednak przyjrzeć ze względu na parametry oraz cenę. A przede wszystkim godnym wspomnienia jest obecny rysik.

Przechodząc od razu do konkretów. Mamy tutaj do czynienia z 5,7 calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD. LG G Vista 2 pracuje na czterordzeniowym Snadpragonie 617 w towarzystwie 2 GB RAM. Co więcej, smartfon oferuje 16 GB pamięci wewnętrznej oraz dwa aparaty: główny z matrycą 13 megapikseli oraz dodatkowy 5 megapikselowy umieszczony na froncie.

G Vista 2 pracuje na Androidzie Lollipop w wersji 5.1.1 oraz zawiera wszystkie funkcje znane nam z LG takie jak Knock Code, QSlide czy Quick Memo. Telefon napędza bateria o pojemności 3000 mAh. Warto też dodać, że jest ona wymienialna, co w dzisiejszych smartfona coraz rzadziej się zdarza. Na wideo widzimy również rysik wyciągany z górnej krawędzi telefonu, co przy rozmiarach wyświetlacza oraz rozdzielczości jest świetnym dodatkiem, który z pewnością usprawni i umili pracę z urządzeniem.

[youtube]https://youtu.be/fz6qypQ5GBw[/youtube]

Przechodząc jednak do dostępności i ceny… Póki co LG G Vista 2 można nabyć w ofercie operatora AT&T bez żadnych umów za kwotę 449 dolarów… To dość sporo zważywszy na parametry. Nie znaczy to wcale, że słuchawka prezentuje się źle. Pozostaje czekać na rozszerzenie dostępności i, być może, nieco zejście z ceny.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy