mi-band-1s

Nie wszyscy z Was mogą wiedzieć, że rynek inteligentnych akcesoriów noszonych nie należy ani do Sony, ani do Samsunga, a tym bardziej do Apple’a. Prym wiedzie Xiaomi ze swoją opaską Mi Band. Opaska osiągnęła sukces głównie za sprawą swojej niskiej ceny i świetnej funkcjonalności. Dla tych, którzy czekali na następce mamy dobre informacje, już niebawem na rynek wkroczy ulepszona wersja Mi Banda.

Czego możemy się spodziewać oprócz możliwości liczenia kroków, spalonych kalorii czy mierzenia długości snu? Nowością będzie przede wszystkim pulsometr. Jest to świetna wiadomość, bowiem aktualnym użytkownikom Mi Banda głównie tej funkcji brakowało. Poza tą funkcją trudno szukać innowacji. Xiaomi Mi Band 1S nie będzie się znacznie różnić od poprzedniczki, a nosząc ją na ręku trudno będzie w ogóle je odróżnić.

miband1ss

Opaska Xiaomi Mi Band 1S będzie miała swoją premierę w następnym tygodniu – 11 listopada. Spodziewamy się, że i ulepszona wersja Mi Banda będzie powalała konkurencję przede wszystkim ceną, a jeśli praca na baterii będzie wyglądała tak samo świetnie jak w poprzedniczce, to mamy gotowy przepis na kolejny sukces Xiaomi.

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.