Wyświetlacze 4K za chwilę mogą być standardem – Vivo Xplay5S, czyli coś „szybkiego”

Newsy

Vivo-xplay-5s-Specifications-1

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W zeszłym roku „hitem” były smartfony, których wyświetlacze prezentowały obraz w rozdzielczości QuadHD (2K). Jednak pierwszym tego typu mobilnym urządzeniem było Vivo Xplay3S zaprezentowane w 2013 roku. Teraz Chińczycy chcą pójść o krok do przodu, razem z następcą tego smartfonu.

 

Oczywiście pierwsze mobilne urządzenie z wyświetlaczami 4K już są i Xperia Z5 Premium jest najlepszym tego przykładem. W przypadku modelu Sony mówimy poniekąd o symulacji takiej rozdzielczości. Jednak wróćmy do Vivo i modelu Xplay5S, który lada dzień może zostać przedstawiony. Jako, że poprzednik posiadał wyświetlacz QuadHD to plotki mówią, że nadchodzący smartfon będzie miał jeszcze więcej pikseli, a więc pojawi się tytułowa rozdzielczość UltraHD (4K).

 

vivo xplay 5s adsjnasjk

 

Mimo wszystko, póki co, Chińczycy zapowiadają ten model jako „szybki”. W takim razie w nieoficjalnych informacjach nie mogło zabraknąć następującej specyfikacji:

 

  • Snapdragon 820;
  • 4 GB RAM;
  • 6-calowego wyświetlacza;
  • 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparaty:
    • tył: 21 MPx;
    • przód: 12 MPx;
  • akumulator o pojemności 4000 mAh.

 

vivo xplay 5s adsjnasjkskadl

 

Prezentacja ma się odbyć w tym miesiącu, ale tutaj również pojawiają się plotki, czyli mowa jest o 4 listopada. Oczywiście za 2 dni ewentualnie będzie miała miejsce tylko prezentacja Xplay5S, a do sprzedaży ten model mógłby wejść dopiero w przyszłym roku jeśli wierzyć wszystkim powyższym plotkom.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x