Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Stabilne MIUI 7 już dostępne do pobrania.

Newsy

miui-7

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tydzień temu uzyskaliśmy ze strony Xiaomi zapowiedź nadchodzącej aktualizacji urządzeń do MIUI 7. Wszystko miało się odbyć 27 października, i tak też się stało. Posiadacze urządzeń  Mi 3, Mi 4, Mi Note, Redmi 1S, Redmi 2/Prime, Redmi Note i Mi Pad mogą już pobrać aktualizację.

 

miui7

 

Na chwilę obecną możemy zaktualizować swoje urządzenie manualnie, a wszelkie potrzebne informacje są dostępne na oficjalnym forum MIUI. Link TUTAJ. Jeśli nie czujecie się pewnie w ręcznym flashowaniu urządzenia, to możecie poczekać kilka dni, bowiem wtedy zostanie udostępniona aktualizacja OTA.

 

MIUI 7 przynosi sporo nowości, więc wypada przypomnieć te najważniejsze: szybsze UI o 30%, 10% dłuższa praca na baterii, 5 nowych oficjalnych motywów, nowe czcionki, dedykowane foldery w galerii zdjęć, tryb dziecięcy i wiele, wiele więcej.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x