XTREMEMusic, czyli modyfikacja obowiązkowa dla fanów świetnej jakości dźwięku

1 minuta czytania
Komentarze
XTREMEMusic xda muzyka dzwiek

Jakość dźwięku jest dla mnie bardzo ważna. Jestem audiofilem, melomanem, ale w granicach rozsądku. Nie lubię nosić ze sobą wzmacniacza słuchawkowego, a jednak cenię każdy zakres częstotliwości dźwięku. W takim razie, co można zrobić w takiej sytuacji? Na XDA-Developers pojawiła się bardzo ciekawa modyfikacja.

Czym się ona charakteryzuje? Przede wszystkim łączy w sobie wszystkie możliwe dodatki, które pojawiły się w Sieci. Tym samym pojawił się resampling na wysokie częstotliwości, ale także algorytmy i programy ukrywające się pod takimi nazwami jak Beats, Pure Audio, Pon Audio, Viper4Android, Samsung SoundAllive Effects, Dirac HD Audio, Sony Audio Technologics i wiele, wiele więcej. Całą listę znajdziecie na stronie projektu, który oczywiście znajduje się na forum XDA-Developers: Klik! Niezależnie od tego czy posiadacie urządzenie z głośnikami stereo czy też mono, XTREMEMusic wspiera oba typy. Oczywiście, jak to bywa z tego typu modyfikacjami, wymagany jest root oraz recovery pozwalające na instalację paczek .zip. Wszystkie informacje znajdziecie również w powyższym linku, ale zapewne każda osoba zainteresowana tym tematem nie będzie miała problemu z instalacją.

Ja od siebie tylko dodam, że słychać różnicę i to wyraźnie. Jednak być może Wy mi poradzicie najlepszy odtwarzacz audio na Androida?

Motyw