Motorola RAZR i w benchmarkach

Newsy

Redakcja Engadget.com miała okazję sprawdzić jak Motorola RAZR i radzi sobie w benchmarkach, dzięki czemu możemy mniej więcej określić jak dobry jest 2 GHz procesor od Intela. Portal postanowił porównać go do Motoroli Droid RAZR M oraz do ZTE Grand X IN. Wyniki uzyskane przez urządzenia prezentują się następująco:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jak widzimy nowa propozycja od Motoroli pokonała Droid RAZR M tylko w teście SunSpider (wynika to z faktu, że Intel skupia się na tym przy produkcji podzespołów dla urządzeń mobilnych). Co sądzicie o tych wynikach?

Źródło: Engadget.com






Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x