Motorola Backflip na wideo

Newsy

Pierwsze informacje dotyczące kolejnego telefonu z Androidem – Motoroli Backflip ujrzały światło dzienne w połowie grudnia. Do naszych rąk trafiło wtedy kilka zdjęć oraz specyfikacja urządzenia. Telefon który mogliśmy znać wcześniej po kryptonimami Motus oraz Enzo oficjalnie został kilka dni temu zaprezentowany na targach CES w Las Vegas. Od tego czasu na YouTube był cały wysyp filmów przedstawiających możliwości tego urządzenia.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
Motorola Backflip nie zachwyca szczególnie parametrami – jak na Andoida jest całkiem przeciętna. Jednak warto zwrócić uwagę na innowacyjne umieszczenie klawiatury z tyłu obudowy, oraz kamery pomiędzy przyciskami.
Zapraszamy do oglądnięcia poniższych filmów.

Oficjalna prezentacja:
{youtube}QHyMCZL9Djk{/youtube}

Pozostałe filmy:
{youtube}XfuH5h-B9w0{/youtube}
{youtube}RIrmw7H-jzA{/youtube}
{youtube}oR3IGGGhksw{/youtube}
Więcej: YouTube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x