Nowe urządzenia HTC już nigdy nie będą wyglądały jak kiedyś. Model One A9 prekursorem

Newsy

2000px-Htc_new_logo.svg

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jesteśmy świeżo po premierze modelu One A9, który dla firmy z Tajwanu jest produktem przełomowym. Mimo iż oczekiwaliśmy znacznie więcej, to staje się powoli jasne, że nowo wydany model jest ukazaniem światu w jaką stronę zmierza HTC.

 

Słowa zdają się potwierdzać osoby z najwyżej obsadzonych stanowisk w HTC. Jednym z nich jest Jack Tong, prezes HTC w Azji północnej, który wypowiedział się na temat przyszłości firmy tymi słowami: „Począwszy od One A9, nasze projekty wejdą w nowy etap, który będzie charakteryzował się elegancją.”. Interpretacja tych słów wydaje się prosta, i zdaje się potwierdzać wcześniejsze pogłoski. Według mediów coraz lepsze i innowacyjne (co jest akurat kontrowersyjną kwestią) wykonanie smartfonów ma odwrócić wzrok od coraz większych kłopotów finansowych HTC.

 

jack tong

(na zdjęciu Jack Tong – prezes HTC)

 

Pamiętajmy, że HTC walczy o utrzymanie się na rynku, i kolejny rok z rzędu może spisywać na straty. Kolejne bliźniacze modele, wysokie ceny, mało innowacji – to główne powody, które wpłynęły na fakt, że Tajwańczycy znajdują się w obecnej, powiedzmy sobie szczerze – bardzo trudnej sytuacji.

 

Źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x