Monstrualny Galaxy View wyciekł na zdjęciach!

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
Galaxy View

 
Od jakiegoś czasu w Internecie pojawiały się informacje, iż Samsung pracuje nad gigantycznym urządzeniem. Chodzi oczywiście o model Galaxy View. Tablet ten ma się charakteryzować przekątną ekranu o wymiarze 18,4 cali!
 
Galaxy View 2
 
Przyglądając się zdjęciom, można stwierdzić, że mimo monstrualnej wielkości, urządzenie na szczęście nie jest potworem, jeśli chodzi o wygląd. Nigdy nie byłem fanem designu Samsunga, jeżeli chodzi o tablety, ale widać, że najwyraźniej co nieco się zmieniło biorąc pod uwagę przedstawione obrazki. Należy również pamiętać, że Galaxy View pod względem specyfikacji, może być urządzeniem ze średniej półki (wskazują na to poprzednie przecieki). Rzucającym się w oczy detalem, jest brak przycisku home na jego przodzie. Jest to nowy krok w przypadku tej firmy, jednak przy takiej wielkości ekranu wydaje się być on uzasadniony.
 
Galaxy View
 
Galaxy View
 
Ponadto godny uwagi jest tył tabletu. Nie jest to tradycyjny design ze względu na duży wyświetlacz z przodu. Widać, że na plecach umieszczony jest uchwyt umożliwiający łatwe przenoszenie tak dużego urządzenia. Dodatkowo z przodu umieszczono aparat do selfie. Przynajmniej na zdjęciach promocyjnych, Galaxy View wydaje się być całkiem przyzwoity. Istnieją jednak obawy, że na żywo znowu zobaczymy nudny design jaki serwuje nam Samsung w swoich tabletach.
 
źródło: sammobile

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy