Komputer stacjonarny z Androidem? Czemu nie! Motorola już niedługo ma udostępnić w sprzedaży swoje nowe urządzenie oznaczone jako HMC3260. Z założenia ma to być jednostka posiadająca 18.5 calowy dotykowy ekran LED pracujący w rozdzielczości 1366 x 768 pikseli w trybie 16:9. Sercem urządzenia ma być procesor Freescale im.MX53 ARM Cortex A8 o częstotliwości 1 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 1 GB pamięci NAND. HMC3260 ma posiadać też moudł Wi-Fi, Bluetooth, złącza EuroDOCSIS i LAN. Hybryda peceta z tabletem ma funkcjonować pod kontrolą Androida Gingerbread. Nie znana jest na razie ilość pamięci wewnętrznej.

Jak twierdzi producent, urządzenie ma stać się domowym centrum rozrywki, które pozwala na wyszukiwanie materiałów wideo na żądanie, gier i aplikacji. Cena na razie nie została podana. Co sądzicie o tym urządzeniu?

Źródło: Engadget

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.