ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

T-Mobile zaskakuje. Kolejny gratis od operatora!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Za oknami pogoda coraz ładniejsza, w kalendarzu już prawie lato. Chyba właśnie tymi powodami kierowało się T-Mobile, tworząc swoją nową promocję! Tym razem do zagarnięcia gadżety na ogród!

T-Mobile i kolejna odsłona „Dobrze, że jesteś”

T-Mobile i kolejny gratis

Nowa odsłona, kultowej już promocji została skierowana do klientów indywidualnych różowej sieci. T-Mobile przygotowało specjalną ofertę dla klientów, którzy chcą zrobić zakupy w sklepie www.fajneceny.pl w kategorii ogród. Sieć załatwiła 13-procentowe rabaty na zakupy. Rabat można wykorzystać od 15 do 21 czerwca w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Lato to czas wytchnienia i odpoczynku. Często kojarzy się z leniwymi popołudniami i spędzaniem czasu na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym, na przykład na tarasie czy w ogrodzie. W T-Mobile dostarczmy nie tylko technologie, ale dajemy również możliwości umielenia sobie wakacyjnych chwil. Huśtawka, basen, meble czy szklarnia, gdzie będzie można posadzić warzywa lub owoce, to niezbędne elementy dla fanów ogródkowych tematów. Dlatego w tym tygodniu klienci T-Mobile będą mogli zamówić wybrane wyposażenie ogrodowe z 13-procentowym rabatem i jeszcze lepiej zaaranżować swoją przestrzeń. 

Komunikat prasowy T-Mobile

Jak skorzystać z promocji?

Klienci sieci mogą odebrać kod promocyjny w aplikacji „Mój T-Mobile” od dziś do 21 czerwca. Ten jednak jest ważny dłużej, bo po odebraniu można go wykorzystać do 26 czerwca! Po zdobyciu kodu w aplikacji ta przekieruje do sklepu partnera akcji, tam można zrealizować zamówienie, wykorzystując wspomniany kod. Promocja jest dostepna dla klientów posiadających ofertę na kartę (Go!, Frii oraz Frii Mix) oraz dla klientów abonamentowych (T, T DATA, Rodzina).

Źródło: Komunikat prasowy T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy