ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Klimatyzator Cecotec ForceClima 9050

Klimatyzator Cecotec ForceClima 9050 dostępny w Polsce – ekologia i sposób na upały w jednym

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Do sprzedaży w Polsce trafił klimatyzator Cecotec ForceClima 9050. Urządzenie charakteryzuje się m.in. trzema trybami pracy, dwoma prędkościami do wyboru oraz oszczędnością energii. Wiemy, ile trzeba zapłacić za ten sprzęt.

Klimatyzator Cecotec ForceClima 9050 – specyfikacja, cena

Na polskim rynku pojawił się klimatyzator hiszpańskiej marki Cecotec. Urządzenie posiada trzy tryby: chłodzenia, wentylacji oraz osuszania. Nie zabrakło też trybu nocnego, który charakteryzuje się zmniejszonym zapotrzebowaniem na energię.

Wydajność chłodzenia to 9000 BTU (będące odpowiednikiem mocy ok. 2,64 kW), dodatkowo urządzenie charakteryzuje duży przepływ powietrza nawet do 350 m3/h. Cechy te zapewniają pełną sprawność i szybkość chłodzenia pomieszczeń do 25 m2 – przekonuje dystrybutor sprzętu, firma 4cv.

Klimatyzator został zaprojektowany tak, by był jak najbardziej przyjazny środowisku. W urządzeniu wykorzystano gaz chłodniczy R290 oraz system oszczędzania wody. Klimatyzator odparowuje ciecz i ponownie ją wykorzystuje. Poprawia to wydajność oraz korzystnie wpływa na zużycie energii.

Specyfikacja klimatyzator Cecotec ForceClima 9050:

  • Moc: 2640 W
  • Czynnik chłodniczy: R290
  • Klasa energetyczna: A
  • Godzinowe zużycie energii (EER): 1.01 kWh
  • Regulacja poziomów mocy, regulacja prędkości nawiewu, sterowanie za pomocą pilota
  • Funkcja Sleep, osuszanie powietrza, uchwyt do przenoszenia, wentylacja, wskaźnik poziomu wody, wyświetlacz, zegar 24-godzinny
  • Wyposażenie: pilot, zestaw okienny
  • Wymiary: 33,5×35×70 cm
  • Waga: 22 kg
  • Kolor: czarno-szary

Urządzenie jest dostępne w sklepie Media Expert w cenie 2171,44 zł.

Za pomocą dołączonego do zestawu pilota można m.in. regulować ustawienia temperatury i prędkości pracy wentylatora, a także zdalnie włączać lub wyłączać klimatyzator. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest we wskaźnik napełnienia, który ostrzega, gdy zbiornik na wodę jest pełny, co pomaga zapewnić jego prawidłową konserwację. Klimatyzator został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkownika, dostęp do filtrów jest łatwy, a ich okresowa wymiana – bezproblemowa – przekonuje dystrybutor.

Klimatyzator posiada obrotowe kółka zamontowane na podstawie oraz dwa uchwyty, co ma ułatwiać przenoszenie urządzenia pomiędzy pomieszczeniami.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy