Chińczycy znowu zaskakują. ZTE Nubia X8 z dotykowymi przyciskami regulacji głośności już na dniach

Newsy

ZTE-Logo

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Musicie przyznać, że na dzisiejszym rynku nie jest łatwo znaleźć urządzenia z naprawdę oryginalnym designem. Zdarzają się oczywiście produkty które wyróżniają się z tłumu ale trzeba jasno powiedzieć, że jest ich naprawdę niewiele. Nudny design stał się nieodłącznym elementem dzisiejszych smartfonów. Mimo wszystko trzeba chwalić producentów, którzy próbują kombinować z wyglądem swoich urządzeń. Do takich zaliczy się z pewnością ZTE Nubia X8.

 

nubia x8

 

Ze zdjęć udostępnionych przez producenta na chińskiej platformie Weibo widać bok nowego urządzenia, który od razu przykuwa uwagę. Według zapowiedzi Nubia X8 ma posiadać dotykowe przyciski regulacji głośności. Mówi się też, że sam przycisk zasilania może być dotykowy, ale jest to niepotwierdzona informacja.

 

nubia x81

 

W całej okazałości smartfon ma się prezentować oczywiście znacznie lepiej, tak przynajmniej twierdzi wiele źródeł związanych z urządzeniami Chińczyków. Wraz z powyższymi zdjęciami został umieszczony również plakat. Jak łatwo się domyślić, jest to data która zapowiada prezentację nowego smartfona Chińczyków.

 

nubiax 8 event

 

Co do samej specyfikacji, to spodziewamy się zobaczyć duży – 6 calowy ekran, 4 GB RAM, czytnik linii papilarnych, oraz opcję 32/64 GB pamięci wewnętrznej. Na więcej informacji musimy poczekać do czwartku – 15.10.2015.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x