ZTE-Logo

Musicie przyznać, że na dzisiejszym rynku nie jest łatwo znaleźć urządzenia z naprawdę oryginalnym designem. Zdarzają się oczywiście produkty które wyróżniają się z tłumu ale trzeba jasno powiedzieć, że jest ich naprawdę niewiele. Nudny design stał się nieodłącznym elementem dzisiejszych smartfonów. Mimo wszystko trzeba chwalić producentów, którzy próbują kombinować z wyglądem swoich urządzeń. Do takich zaliczy się z pewnością ZTE Nubia X8.

nubia x8

Ze zdjęć udostępnionych przez producenta na chińskiej platformie Weibo widać bok nowego urządzenia, który od razu przykuwa uwagę. Według zapowiedzi Nubia X8 ma posiadać dotykowe przyciski regulacji głośności. Mówi się też, że sam przycisk zasilania może być dotykowy, ale jest to niepotwierdzona informacja.

nubia x81

W całej okazałości smartfon ma się prezentować oczywiście znacznie lepiej, tak przynajmniej twierdzi wiele źródeł związanych z urządzeniami Chińczyków. Wraz z powyższymi zdjęciami został umieszczony również plakat. Jak łatwo się domyślić, jest to data która zapowiada prezentację nowego smartfona Chińczyków.

nubiax 8 event

Co do samej specyfikacji, to spodziewamy się zobaczyć duży – 6 calowy ekran, 4 GB RAM, czytnik linii papilarnych, oraz opcję 32/64 GB pamięci wewnętrznej. Na więcej informacji musimy poczekać do czwartku – 15.10.2015.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.