Najcieńszy „slider” z Androidem, Inbrics M1.

Newsy

Koreańska firma Inbrics, zaprezentowała w Las Vegas, telefon pracujący z OS od Google. Nowe cacko z Androidem ma nosić nazwe M1, i jest jak narazie najcieńszym ze znanych nam modeli typu „Qwerty Slider”. Sercem modelu będzie procesor Samsunga 800MHz. Znajdziemy w nim także 3.7 calowy ekran WVGA AMOLED, 3 megapixel aparat, frontowa kamera VGA, 16GB wbudowanej!? pamieci, gniazdo karty microSD i obudowę grubości ok 12mm. Póki co działa on z wersją oprogramowania 1.5, ale przed planowanym pojawieniem sie na rynku w marcu, ma już działać w wersji 2.0.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Z innych ciekawostek, należy napomnieć iż posiada on własne UI, a także kilka własnych programów firmy Inbrics, jak np, odtwarzacz filmów i muzyki. Rownież, co najciekawsze, wideo rozmowy oraz przesyłanie danych do wideo telefonów, telewizorów, laptopa przez DLNA (Digital Living Network Alliance), lub jakiekolwiek urządzenie które można podłączyć do TV przez kabel HDMI.

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x