Kolejne źródła potwierdzają specyfikację Galaxy Note 2?

Newsy

samsungPremiera nowego Galaxy Note od Samsunga ma być jednym z największych wydarzeń podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie, które rozpoczynają się już za kilka dni. Urządzenie to budzi niemałe zainteresowanie, co nie dziwi, jeżeli weźmiemy pod uwagę jak wielki sukces osiągnął jego poprzednik.

Podczas gdy świat czeka na oficjalną premierę Galaxy Note 2, do Sieci przedostają się kolejne informacje na temat domniemanej specyfikacji technicznej nowego sprzętu Samsunga. Większość z nich pokrywa się ze sobą i nie ma wśród nich znaczących różnic, co pozwala nam sądzić, że mogą być one bliskie prawdy. Kilka dni temu wyciekła nieznana dotąd tabela ze specyfikacją techniczną modelu GT-N7100, według której jego sercem będzie czterordzeniowy Exynos 4412 o taktowaniu 1,4 GHz, domyślną wersją systemu Android 4.1.1 Jelly Bean, a ekran urządzenia ma posiadać przekątną 5,5″ i rozdzielczość 1280×720. Nowy Galaxy Note będzie oferowany w wariantach z 16GB i 32GB pamięci.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

galaxy-note-rumored-specs

Odrobinę dziwi to, że w specyfikacji znalazł się układ Exynos 4412, który znajdziemy w Galaxy S3, a nie nowszy Exynos 5, którego Samsung zaprezentował kilka tygodni temu. Reszta informacji nie budzi większych zastrzeżeń i zdaje się być bardzo prawdopodobna. Ich prawdziwość będziemy mogli zweryfikować już niebawem i jesteśmy bardzo ciekawi, czym zaskoczy nas nowy Galaxy Note.

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x