nothing phone launcher

Launcher Nothing Phone jest już dostępny do pobrania

Maksymilian Rybicki Maksymilian Rybicki Newsy

Po tym, jak firma założona przez Carla Pei potwierdziła, że ich pierwszy telefon Nothing Phone pojawi się już tego lata, poinformowała również, że fani mogą spodziewać się jeszcze jednej niespodzianki, zanim fizyczne urządzenie wyląduje w dłoni.

Nothing Phone 1

Nothing Phone 1 to zdecydowanie najciekawszy, a jednocześnie najbardziej tajemniczy telefon 2022 roku. Mimo że do premiery pozostało zaledwie kilka miesięcy, wciąż nie wiele wiadomo o nowym smartfonie. Oficjalnie o Nothing Phone 1 wiemy tyle, że będzie oferował minimalistyczny design oraz transparentną obudowę.

Ostatnio do sieci trafiły dobrej jakości rendery, które ponoć przedstawiają wygląd telefonu Nothing Phone.

Nothing udostępnił niespodziankę

Zgodnie z obietnicą, firma Nothing udostępniła niespodziankę w postaci launchera Nothing. Powinien on być programem uruchamiającym zainstalowanym na telefonie Nothing i niedawno pojawił się w Google Play, z możliwością zainstalowania go na wybranych urządzeniach.

ZOBACZ TAKŻE: Nothing Phone (1) potwierdzony – na ten smartfon czeka cała branża, a Ty?

Na razie Nothing Launcher jest dostępny dla Galaxy S21 i Galaxy S22, a także w Pixel 5 i nowszych modeli od Google. Producent wspomniał, że wkrótce pojawi się również wsparcie dla modeli OnePlus.

Więc co jest fajnego w Nothing Launcher? To naprawdę minimalne doświadczenie w programie uruchamiającym, przynajmniej na razie. O ile wiadomo, po uruchomieniu zobaczymy jedną stronę, która zawiera 3 widżety Nothing (2 zegary oraz pogoda), a także możliwość tworzenia ikon i folderów „Max”. Wygląda na to, że wspiera on także obsługę ikon innych firm.

Oto opis funkcji z Nothing Launcher:

 • Max Icons i Max Folders: Nowe doświadczenie dla Androida. Przytrzymaj i naciśnij, aby powiększyć foldery aplikacji lub poszczególne aplikacje, aby rzeczy, których używasz najczęściej, były lepiej widoczne. Uruchom dowolną aplikację bezpośrednio ze swoich folderów.
 • Widżety zegara i pogody: surowa technologia, zrównoważona ludzkim ciepłem. Te widżety używają tej samej czcionki z matrycą punktową, co nasze logo.
 • Tapeta Nothing i styl: Zaktualizuj swój ekran główny za pomocą tapety Nothing i pasującej palety kolorów.

ZOBACZ TAKŻE: Recenzja Nothing Ear (1) ANC – AirPodsy Pro dla Androida

Pytanie, czy nowy launcher od Nothing daje nam przedsmak tego, co ma się pojawić na telefonie Nothing? Wydaje się, że w wersji ostatecznej powinien być znacznie rozbudowany.

Jeśli chcecie przetestować nowy launcher od Nothing, kliknijcie tutaj.

Źródło: DroidLife

  Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

  Partner poradnika:

  Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
  Impression Tag
  Sprawdź najnowsze wpisy