YU Yutopia – czy ten smartfon rzeczywiście będzie bestią?

Newsy

YU-Yutopia

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

„Nie mogę doczekać się prezentacji prawdziwej bestii. Zacznijmy odliczanie” – te słowa Rahula Sharma, osoby odpowiedzialnej za „Project Achilles” brzmią rzeczywiście dumnie. O jaką bestię chodzi? O smartfon marki YU, a konkretnie o model Yutopia który ma być najmocniejszym i najlepszym smartfonem w całych Indiach. Mocne zapowiedzi, nieprawdaż?

 

yu utopia rahul sharma twitter

 

Biorąc pod uwagę obecność największych światowych producentów na rynku indyjskim powyższe słowa brzmią jeszcze bardziej nieprawdopodobnie. Co jednak ma zaoferować YU Yutopia? Według napływających informacji sytuacja przedstawia się następująco:

 

  • 5.2 calowy ekran
  • 3GB RAM i rozdzielczość ekranu Full HD/ 4GB RAM i rozdzielczość ekranu QHD
  • Snapdragon 810
  • 32GB pamięci wewnętrznej + slot na kartę microSD
  • Android 5.1.1 Lollipop
  • LTE

 

Widzimy więc, że smartfon będzie dostępny w dwóch wersjach, z 3GB RAM oraz rozdzielczości Full HD i 4GB RAM z rozdzielczością ekranu QHD. Następnie w oczy rzuca się nic innego jak oczywiście znienawidzony przez media oraz użytkowników Snapdragon 810. Czy to jednak wystarczy aby tak dumnie przedstawiać swój produkt? Biorąc pod uwagę specyfikacje smartfon rzeczywiście nie odstępuje kroku innym flagowym urządzeniom, ale czy to wystarczy?

 

Dokładna data premiery urządzenia nie jest znana, ale biorąc pod uwagę narastające przechwałki producenta możemy się spodziewać, że nastąpi to już w najbliższym czasie. Nieoficjalne źródła mówią też, że smartfon ujrzy światło dzienne już w październiku.

 
Czy YU Yutopia rzeczywiście okaże się bestią? Dowiemy się już niebawem.

 

Źródło: phandroid, gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x