240 gb w Plusie

Pakiet All In w Plusie – serwis smartfona, ochrona w sieci i Tidal. Jaka jest cena?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W Plusie pojawił się pakiet All In. To zestaw trzech usług dodatkowych, z którego mogą skorzystać firmy oraz klienci indywidualni przedłużający umowę lub podpisujący nową. Wiemy, ile trzeba zapłacić za to rozwiązanie.

Pakiet All In w Plusie – co daje i ile kosztuje?

Pakiet All In nie przynosi rewolucyjnych nowości. To po prostu trzy usługi dostępne w Plusie zebrane w jeden zestaw. Decydując się na cały pakiet, można sporo zaoszczędzić. Przyjrzyjmy się jednak, co wchodzi w jego skład.

  • Serwis Urządzenia Premium – pozwala skorzystać z naprawy mechanicznie uszkodzonego smartfona kupionego w Plusie. Działa m.in. w przypadkach zalania oraz uszkodzenia wyświetlacza. Klient może dokonać dwóch napraw w ciągu 24 miesięcy (jedna naprawa w ciągu roku). Koszt naprawy nie może przewyższać wartości sprzętu. Na czas naprawy klient dostaje urządzenie zastępcze.
  • Ochrona Internetu – zadaniem tej usługi jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w sieci. Dzieli się ona na dwie mniejsze usługi:
    • Ochrona Internetu – aplikacja monitoruje urządzenie, chroniąc przed wirusami i atakami hakerskimi, np. przed zaszyfrowaniem sprzętu. Działa nawet wtedy, gdy użytkownik nie korzysta aktywnie z urządzenia. Pakiet pozwala wykorzystać jedną licencję na urządzenie.
    • Ochrona Tożsamości – pozwala sprawdzać siłę haseł i powtarzalność ich użycia, generować hasła i przechowywać je, a także sprawdzić, czy nie zostały ujawnione nasze dane, np. numery kart i hasła. Użytkownik ma możliwość skorzystania z jednej licencji na urządzenie oraz włączenia monitorowania jednego adresu e-mail.
  • Tidal HiFi – ostatnim składnikiem pakietu All In jest dostęp do serwisu muzycznego Tidal w wersji bez reklam. Użytkownik zyskuje dostęp do ponad 80 milionów utworów muzycznych, a także m.in. do wywiadów i podcastów.

Czytaj także: Masowa ucieczka z Play, ale inni operatorzy nie mają lepiej – przenoszenie numerów za 1Q 2022

Kupując każdą z opisanych usług osobno, trzeba zapłacić łącznie 43 złote co miesiąc. Cały pakiet All In kosztuje natomiast 20 złotych miesięcznie w przypadku umowy na 24 miesiące. Z pakietu mogą skorzystać nowi oraz przedłużający umowę klienci indywidualni i firmy przy wyborze abonamentu głosowego ze sprzętem.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy