Google postanowiło w końcu stworzyć i opublikować w internecie oficjalny blog dla systemu Android. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy zainteresowani najnowszymi wiadomościami prosto od twórców systemu z zielonym robotem w logo będą mogli je uzyskać w oryginalnej wersji chwilę po ich zamieszczeniu. Wcześniej jedyną możliwością na uzyskanie takich informacji była subskrybcja fan page’u Androida na Google+.

Cieszy taki ruch ze strony Google, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do informacji mają wszystkie osoby, również i te, które nie chcą tworzyć kolejnego konta na portalu społecznościowym. Oczywiście najważniejsze wiadomości publikowane na blogu Androida będziemy zamieszczać również na naszym portalu w wersji spolszczonej.

Link do bloga: http://officialandroid.blogspot.com/

Źródło: Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.