Oficjalny blog systemu Android

Newsy

Google postanowiło w końcu stworzyć i opublikować w internecie oficjalny blog dla systemu Android. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy zainteresowani najnowszymi wiadomościami prosto od twórców systemu z zielonym robotem w logo będą mogli je uzyskać w oryginalnej wersji chwilę po ich zamieszczeniu. Wcześniej jedyną możliwością na uzyskanie takich informacji była subskrybcja fan page’u Androida na Google+.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Cieszy taki ruch ze strony Google, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do informacji mają wszystkie osoby, również i te, które nie chcą tworzyć kolejnego konta na portalu społecznościowym. Oczywiście najważniejsze wiadomości publikowane na blogu Androida będziemy zamieszczać również na naszym portalu w wersji spolszczonej.

Link do bloga: http://officialandroid.blogspot.com/

Źródło: Google


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x