Google opóźnia premierę Nexusa Q

Newsy

Na tegorocznej konferencji Google I/O zaprezentował dość ciekawe urządzenie, jakim niewątpliwie jest Nexus Q. Ciekawe wzornictwo i dość popularna funkcjonalność jaką jest możliwość odtwarzania treści multimedialnych z Google Play i YouTube miały odnieść sukces. Okazało się jednak, że pierwsi testerzy tego urządzenia krytykowali je za oferowanie dość niewielkich możliwości.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W związku z tym koncern z Mountain View postanowił wstrzymać premierę Nexusa Q, aby dać sobie czas na jego udoskonalenie. Niestety nie wiadomo na razie ile będzie to trwało. Natomiast wszystkie osoby, które zakupiły urządzenie w przedsprzedaży otrzymają je za darmo, ale w takiej wersji w jakiej zadebiutowało ono na konferencji.

Źródło: Android Central, phandroid


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x