Na tegorocznej konferencji Google I/O zaprezentował dość ciekawe urządzenie, jakim niewątpliwie jest Nexus Q. Ciekawe wzornictwo i dość popularna funkcjonalność jaką jest możliwość odtwarzania treści multimedialnych z Google Play i YouTube miały odnieść sukces. Okazało się jednak, że pierwsi testerzy tego urządzenia krytykowali je za oferowanie dość niewielkich możliwości.

W związku z tym koncern z Mountain View postanowił wstrzymać premierę Nexusa Q, aby dać sobie czas na jego udoskonalenie. Niestety nie wiadomo na razie ile będzie to trwało. Natomiast wszystkie osoby, które zakupiły urządzenie w przedsprzedaży otrzymają je za darmo, ale w takiej wersji w jakiej zadebiutowało ono na konferencji.

Źródło: Android Central, phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.