OLX dla Ukrainy

OLX dla Ukrainy – tu możesz ogłosić swoją chęć pomocy

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Wiele osób chce pomóc uchodźcom z Ukrainy, jednak nie każdego przekonują zorganizowane akcje i zamiast być anonimowymi pomagaczami dostarczającymi żywność, leki czy ubrania woleliby zrobić to osobiście. Z tego też powodu powstały liczne grupy na Facebooku. Tam jednak zapanował istny chaos, przez co wiele ofert pomocy może zostać zwyczajnie przeoczonych. W tym wypadku idealnie sprawdziłaby się strona internetowa z podobną strukturą jak te, z ogłoszeniami. I tu właśnie pojawia się OLX z nową kategorią: Dla Ukrainy.

OLX dla Ukrainy

OLX dla Ukrainy

Kategoria ta jest przeznaczona dla specjalnych, darmowych ogłoszeń pomocy dla uchodźców z terenów Ukrainy. Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie:

Uruchomiliśmy nową kategorię – “Dla Ukrainy / Для України”. Dodaj ogłoszenie w tej kategorii, jeśli możesz pomóc uchodźcom w transporcie, zakwaterowaniu, pomocy medycznej, usługach z zakresu prawa, czy tłumaczeń lub chcesz ich wspomóc przekazując za darmo artykuły spożywcze i higieniczne. Kategoria jest wyłącznie dla ogłoszeń dotyczących usług i przedmiotów oferowanych za darmo.
Dodawanie ogłoszeń jest darmowe, a ofertę możesz umieścić zarówno w języku polskim, jak i obcym.
Dodatkowo w kategorii Praca dodaliśmy parametr Zapraszamy pracowników z Ukrainy / Запрошуємо людей з України. Dzięki temu, pracodawcy mogą informować poszukujących pracy, że są otwarci również na zatrudnienie uchodźców z Ukrainy.

Zobacz też: Społeczność Android.com.pl wspiera Ukrainę — oto nasza zbiórka 

Aby jeszcze łatwiej trafić do potrzebujących, OLX podzieliło propozycje pomocy na poszczególne kategorie, które są podpisane zarówno po polsku, jak i po ukraińsku. Dzięki temu ułatwiło dodawanie i wyszukiwanie ogłoszeń. Wśród nich znajdziemy następujące pozycje:

Oczywiście warto pamiętać, że branie w zorganizowanych akcjach pomocy wciąż jest bardziej efektywne, a przecież to w obecnej sytuacji jest najważniejsze. 

Źródło: OLX

Społeczność Android.com.pl dla Ukrainy — zbiórka na platformie siepomaga.pl

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy