Przesyłki OLX bez etykiety

PayU wkroczy na OLX, a to nie koniec zmian na tej platformie

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

OLX ogłosił zmiany, które wejdą w życie na platformie w najbliższym czasie — jedną z nich jest dostępność PayU dla osób korzystających z Przesyłek OLX i Płatności OLX. Popularny serwis sprzedażowy przygotował również pewne nowości dotyczące kategorii i pakietów ogłoszeń.

PayU pojawi się na OLX

PayU OLX

OLX wysłał do swoich użytkowników maile, w których informuje o aktualizacji regulaminu, która nastąpi 28 lutego. W kategorii Motoryzacja będzie można zakupić pakiet 5000 ogłoszeń w wybranych podkategoriach. Nowe pakiety ogłoszeń pojawią się również w kategoriach Sporty wodne i Rolnictwo. W wielu kategoriach zmianie ulegną ceny za zamieszczanie ogłoszeń. Na tym jednak nie koniec.

W najbliższym czasie planowane jest wprowadzenie nowego operatora płatności. Użytkownicy korzystający z Przesyłki OLX i Płatności OLX będą mogli zawierać umowę o usługi płatnicze z nowym operatorem płatności tj. PayU S.A. Właściwy operator płatności zostanie określony w procesie zamówienia — poinformował OLX. Na ten moment nie znamy jeszcze dokładnej daty debiutu PayU na tej platformie sprzedażowej.

Na początku marca zmienią się niektóre kategorie w drzewie kategorii Praca. Będzie prościej i bardziej jednoznacznie. Przykładowo kategorie Kierowca i Dostawca, kurier miejski zastąpią brzmiącą bardzo ogólnie kategorię Transport, spedycja, pojawią się też zupełnie nowe kategorie, takie jak Montaż i serwis oraz Wykładanie i ekspozycja towaru. OLX automatycznie przeniesie już istniejące ogłoszenia do nowych kategorii.

Czytaj także: Kto by się spodziewał? Samsung musi wstrzymać zamówienia, bo popularność przerosła wszelkie oczekiwania

Inną zmianą jest wprowadzenie dodatkowych zasad dotyczących sprzedaży niektórych przedmiotów. Na OLX nie można sprzedawać zarejestrowanych kart SIM. Po aktualizacji regulaminu zakaz obejmie również usługi rejestracji kart SIM lub wsparcia w czynnościach ich
rejestracji, doładowania kart SIM
. Szczegółowy opis wszystkich zmian na platformie oraz zaktualizowane cenniki znajdziecie tutaj.

źródło: OLX

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy