ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC One A9 może kosztować ponad 700 euro!

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
htcsellsfactory

Niedawno dowiedzieliśmy się, że HTC One A9 nie będzie flagowym smartfonem, a telefonem klasy średniej a już dziś internet obiegła informacja jakoby nowy produkt od HTC miał kosztować ponad.. 700 euro!

Jest to dziwna sprawa, gdyż biorąc pod uwagę ostatnie problemy HTC spodziewaliśmy się raczej niewygórowanej ceny za przyzwoite urządzenie. Tymczasem może okazać się, że nowy produkt od Tajwańczyków nie będzie tani. Jeden z holenderskich sprzedawców wprowadził do przedsprzedaży HTC One A9 który po doliczeniu podatków będzie kosztował ponad 700 euro!

HTC-A9-cena

Przypomnijmy, że One A9 prawdopodobnie zaoferuje nam Snapdragona 617, 5 calowy ekran FULL HD, 2GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, 13 MP aparat, czytnik linii papilarnych oraz baterię 2150 mAh. Całość ma ponoć pracować pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow.

Do ceny smartfona trzeba jednak podejść z dystansem ponieważ do premiery urządzenia możemy jeszcze wiele razy usłyszeć o kosmicznych lub zaniżonych cenach. Fakt jednak, że jeśli cena się potwierdzi to będzie to strzał w stopę dla HTC. A Wy co o tym myślicie?

Źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy