Google wstrzymuje sprzedaż Nexusa 7 16 GB

Newsy

Google jak i Asus początkowo zakładali, że najpopularniejszą wersją Nexusa 7 będzie opcja z 8 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością przesyłania części danych do chmury). Pojemniejszą wersję potraktowano raczej jako alternatywę dla wymagających użytkowników. Okazało się jednak, że gusta konsumentów są zgoła odmienne od prognoz specjalistów i to wersja oznaczona jako Nexus 7 16 GB podbiła serca użytkowników, którzy od chwili udostępnienia jej w Google Play ochoczo ją nabywali, aż do wyczyszczenia zapasów magazynowych.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Koncern z Mountain View postanowił zatem czasowo wstrzymać sprzedaż Nexusa 7 w wersji z 16 GB pamięci wewnętrznej, ponieważ Asus nie nadąża z jego produkcją. Na Google Play wszyscy chętni mogą wpisać się jedynie na listę oczekujących, do których będzie wysłana wiadomość w razie dostępności urządzenia. Wersja 8 GB dostępna jest nadal w sprzedaży i czas realizacji zamówienia to 3-5 dni. Według doniesień mimo iż Asus zwiększył tempo produkcji to na kolejną partię tabletów spragnieni użytkownicy będą musieli zaczekać jeszcze parę tygodni.

Źródło: Guardian


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x