ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Co LG pokaże 1 października?

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
lg-logo-from-mwc
LG

Wczoraj LG podało datę imprezy w Nowym Jorku. Termin ten to 1 października. Jak widać na zaproszeniu, wydarzenie będzie opatrzone jakimś filmowym motywem. Nie ma żadnych dodatkowych wskazówek, co dokładnie mogłoby zostać pokazane, ale przez kilka miesięcy czekaliśmy na drugi w tym roku flagowiec od przedsiębiorstwa. Być może podana data będzie stanowiła moment, gdy topowy model ujrzy światło dzienne po raz pierwszy.
 
Słuchawka, która może zostać zaprezentowana została już dostrzeżona w TENAA. Chodzi o model o nazwie kodowej V10, który ma być większym bratem smartfonu G4.
 

 
V10 prawdopodobnie posiada 5,7-calowy ekran QHD, 16 MP tylny aparat z podwójną lampą błyskową LED i laserowym autofokusem, 5 MP aparat do selfie, 3GB RAM, 64 GB rozszerzalnej pamięci oraz czytnik linii papilarnych wbudowany we włącznik (który znajduje się w tylnej części telefonu, co jest znakiem rozpoznawczym firmy).
 
Nadchodzący smartfon będzie zasilany tym samym chipsetem co mniejszy G4 (Qualcomm Snapdragon 808). Unikalną cechą urządzenia może być drugi, mniejszy ekran umieszczony na górze głównego wyświetlacza.
 
źródło: gsmarena

Sprawdź najnowsze wpisy