htc aero koncept grafika mysl one m9

 

Wrzesień może być nie tylko wielkim miesiącem dla Sony, ale także dla wszystkich fanów Androida. Najprawdopodobniej już za niedługo ujrzymy nową wersję najpopularniejszego mobilnego systemu w postaci Marshmallow, a więc oprogramowanie, które dla wielu nie będzie znaczącą aktualizacją, ale lista zmian jest naprawdę długa.

 

Oczywiście w pierwszej kolejności zaktualizowane zostaną Nexusy, ale okazuje się, że równolegle także inny smartfon będzie mógł poszczycić się najnowszym mobilnym systemem od Google. Najprawdopodobniej HTC chce nie tylko 10-rdzeniowym procesorem wyróżnić swój nadchodzący model Aero, ale także systemem Marshmallow. Oczywiście nie zabraknie także autorskiej nakładki Sense UI w wersji 7.0. Jednak jest pewne „ale” – o ile Nexusy w miarę szybko dostaną nowe oprogramowanie to One A9 może teraz zostać jedynie zaprezentowany, a w sprzedaży pojawić się nawet w przyszłym roku. Mimo wszystko, patrząc na sposób aktualizacji niektórych Nexusów w zeszłym roku to jeśli powtórzy się ta historia to Tajwańczycy faktycznie będą mogli mieć ogromną kartę przetargową.

 

W takim razie smartfon HTC z pewnością – w plotkach – ma wiele zalet, ale w przypadku tej firmy tak jest zawsze. Przed premierą emocje rosną, aby w pierwszych testach urządzenie mocno zbladło. Uważacie, że tym razem będzie podobnie?

 

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.