Samsung zapowiedział kolejny smartfon, który tworzy we współpracy z Verizon. Model SCH-I200 (Jasper) to telefon, który prawdopodobnie będzie dostępny wyłącznie w tej sieci, dlatego informację o nim publikuję raczej w formie ciekawostki i odnotowania obecności nowego smartfona na rynku.

Co prawda opublikowane dane są skromne. Aktualnie wiemy, że smartfon ma posiadać wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 800 x 480 pikseli, zaś pod maską ma się skrywać procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960 (1,5 GHz) i 1 GB pamięci RAM. Telefon ma posiadać moduł LTE 4G, WiFi, 802.11 ab/g/n i GPS. Nie zabraknie również zainstalowanego Ice Cream Sandwich. Brak jest niestety informacji na temat przekątnej wyświetlacza, daty premiery i ceny.

Źródło: PDAdb.net, evleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.