Russell Crowe dołącza do obsady Kraven the Hunter!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Świat superbohaterów zwiększy się o kolejną gwiazdę kina. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w Kraven the Hunter zagra sam Russell Crowe. Film jest spin-offem serii Spider-Man, która ostatnio bije rekordy popularności.

Russell Crowe zagra w filmie o przeciwniku Spider-Mana

Russell Crowe zagra w filmie o przeciwniku Spider-Mana

Informacje o dołączeniu do obsady Kraven the Hunter gwiazdy takich filmów jak Gladiator, Piękny umysł czy Człowiek ringu potwierdził portal branżowy The Hollywood Reporter. Niestety wciąż nie wiemy, w jakiej roli będziemy mogli oglądać aktora. Jednak według przecieków w filmie pojawi się wielu członków rodziny tytułowego bohatera. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Russell Crowe zagra więc jednego z nich.

Zobacz też: DLC do The Sims 4 nie wyjdzie w Rosji! Powodem homoseksualiści w grze

Główna rola Siergieja Kravinoffa jest już obsadzona przez Aarona Taylora-Johnsona. W oryginalnych komiksach w fabule pojawia się jednak postać ojca tytułowego bohatera — Nikołaja. Wielu znawców branżowych zauważyło, że byłaby to odpowiednia rola dla już 57-letniego aktora. Informacja o tym kogo zagra Nowozelandczyk, pojawi się najprawdopodobniej bliżej premiery produkcji.

Film Kraven the Hunter ma opowiadać historię jednego z głównych przeciwników Spider-Mana. W komiksach pochodzący z Wołgogradu myśliwy był znany między innymi z tego, że próbował żywcem pogrzebać Człowieka Pająka. Kravinoff uważa się za wybitnego łowcę, a jednym z jego celów jest właśnie pokonanie Spider-Mana. Twórcami tej charyzmatycznej postaci są Steve Ditko oraz Stan Lee.

Za wyreżyserowanie Kraven the Hunter weźmie się J.C. Chandor. Produkcja Marvela swój debiut kinowy ma zaliczyć w styczniu 2023 roku. Dla Russella Crowe’a będzie to najprawdopodobniej drugie podejście do filmów o superbohaterach. Nowozelandczyk ma bowiem zagrać w innej produkcji Marvela — Thor: Love and Thunder. Aktor wcieli się tam w rolę Zeusa. Premiera tego filmu odbędzie się latem tego roku.

Źródło: The Hollywood Reporter

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy