Samsung już niedługo ma wprowadzić na rynek kolejny smartfon, który tym razem ma należeć to tzw. „średniej półki”. Dzięki danym umieszczonym w Federalnej Komisji Łączności (FCC) możemy poznać specyfikację urządzenia, które zostało oznaczone jako Samsung SPH-L300.

Smartfon ma posiadać 4 calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Pod obudową zaś ma skrywać dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 MSM8960 SoC, 1 GB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Ponadto ma oferować aparat o matrycy 5 megapikseli, a także moduł NFC, Bluetooth 4.0 i LTE. Urządzenie ma działać pod kontrolą Androida ICS.

Niestety brak jest informacji o cenie i dostępności tego telefonu w Polsce. Sądząc po nazwie modelu możemy się jednak spodziewać, że smartfon trafi na rynek amerykański do sieci Sprint.

Źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.