data premiery realme 9 Pro

Seria realme 9 Pro już niebawem w Polsce – premiera tuż po Walentynkach

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Premiera serii realme 9 Pro została zapowiedziana w Polsce na 16 lutego tego roku. Dwa dni po Walentynkach będzie więc o sprzętach wiadomo już wszystko. Dobrze wiemy, że największą niewiadomą będzie tutaj sama cena smartfonów. To jeden z głównych czynników, jeżeli chodzi o wybór kolejnego sprzętu. realme na szczęście dość dobrze wycenia swoje smartfony, więc miejmy nadzieję, że i tym razem tak będzie.

Seria realme 9 Pro – premiera w Polsce już niebawem

seria realme 9 pro

Dużo ciekawych premier szykuje się w lutym, a przynajmniej na rynku smartfonów. Jedną z nich będzie premiera serii realme 9 Pro, czyli tak naprawdę dwóch smartfonów – 9 Pro oraz 9 Pro+. Bazowa „dziewiątka” najpewniej także się pojawi na rynku, ale trzeba będzie na nią chwilę jeszcze poczekać. Producent trochę nas do tego już przyzwyczaił, więc do numeracji smartfonów trzeba się po prostu przyzwyczaić. Za to dobrą informacją jest to, że seria realme 9 Pro swoją premierę będzie miała globalnie. Nie trzeba więc będzie czekać kilku tygodni czy miesięcy na to, aż sprzęty zawitają do Polski.

O samych smartfonach trochę już wiemy. Mocniejsza wersja, czyli realme 9 Pro+ ma być wyposażona w procesor MediaTek 920 5G. Czytnik linii papilarnych będzie zintegrowany z wyświetlaczem AMOLED. Ten sprzęt ma być także pierwszym średniopółkowcem, który zostanie wyposażony w moduł aparatu Sony IMX766 (1/1,56 cala, 50 Mpix) z OIS (optyczna stabilizacja obrazu). Widać więc, że realme zamierza faktycznie wynieść swoją średnią półkę jeszcze wyżej.

Zobacz też: Play oraz Plus pod lupą UOKiK.

Sam wygląd urządzeń będzie zbliżony do tego, co już znamy z poprzednich wersji, ale oczywiście nie zabraknie zmian. Te powinny być zauważalne w wyspach aparatów. Możemy spodziewać się także ciekawej kolorystyki, bo to coś, co wyróżnia realme na rynku. Na pełną specyfikację serii realme 9 Pro musimy jeszcze chwilę zaczekać, ale zapowiadają się naprawdę ciekawe sprzęty. Oby ich cena była odpowiednia, a będziemy mieli powód do zadowolenia.

Źródło: realme informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy