Samsung-Galaxy-S7-Conceptt

Samsung jest chyba najbardziej ambitnym producentem telefonów komórkowych. Galaxy Note 5 oraz nowy model Galaxy S6 edge Plus to dla niego za mało na ten rok. Coraz więcej zdaje się słyszeć o następcy w linii S, czyli S7. Jakby tego było mało, koreański producent chce trafić do jak najszerszego grona klientów już na samym początku, więc nie dostaniemy jednej wersji, a dwie – kieszonkową oraz do torebki.

 

Według najnowszych informacji pochodzących z Korei Południowej Samsung zamierza wypuścić Galaxy S7 w dwóch wersjach rozmiarowych. Jedna z nich będzie się cechować ekranem o przekątnej 5,2, druga zaś 5,8 cala. Co ciekawe, modele będą różnić się jedynie wielkością. Wnętrze smartfonów oraz design mają być takie same. Pojawiły się również informacje, że Samsung zamierza wykorzystać w swoich słuchawkach wyświetlacze z rozdzielczością 4K. Nie wiadomo jednak, czy w danym modelu, czy może w obydwu. O pamięci RAM mówi się, że będą to wartości rzędu 4 GB, choć nie można zapomnieć o ostatnich doniesieniach na temat 6 GB smartfonu.

 

Kiedy premiera? Samsung Galaxy S7 ma pojawić się już pod koniec tego roku. Cena na razie pozostaje nieznana.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.