HTC A9 Aero wraz z innym flagowcem oficjalnie już 29 września?

Paweł Bilski Paweł Bilski Newsy
htcsellsfactory

Wiele osób myślało, że HTC wspominając w tamtym tygodniu o nadchodzącym smartfonie miało na myśli HTC ONE A9 Aero. Okazało się wtedy, że HTC odnosiło się do modelu Desire 728. Teraz Tajwańczycy zaczęli wysyłać zaproszenia na „event” które możecie zobaczyć poniżej.

Jak czytamy „The World Best Meets The Best” co może oznaczać, że firma rodem z Tajwanu ma w zanadrzu dwa smartfony z najwyższej półki. Oczywiście jednym z nich może okazać się HTC One A9 „Aero”. Tak jak słyszeliśmy we wcześniejszych plotkach, smartfon ma rywalizować z konkurencją dzięki zastosowaniu ekranu QHD, procesora MediaTek Helio X20 i 4GB pamięci RAM.

HTC-One-A9-Aero

Jeśli chodzi o domniemany drugi telefon, to możliwe, że chodzi o nowego HTC Butterfly albo Tajwańczycy chcą zaprezentować coś opartego na HTC One M9.

Wydarzenie jest zaplanowane na 29 września, czyli już za trzy tygodnie. Istnieje też szansa, że do tego czasu dowiemy się dużo więcej o nadchodzących smartfonach z logiem HTC. Pozostaje nam czekać na następne informacje od samego producenta.

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy