Realne zdjęcia Nokii C1 – metalowy minimalizm?

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy
nokia_c1_1

Na rynku smartfonów z Androidem mamy producentów wiodących, a ci cisi, schowani w cieniu starają się przebić do klientów. Wielu firmom się to już udało. Niemniej o niektórych markach sami zdążyliśmy „zapomnieć”, choć mamy do nich sentyment z dawnych lat. Tak sprawy mają się z Nokią i ich androidowym smartfonem C1. Nowe zdjęcia pokazują, że czeka nas bardzo dobrze zaprojektowany model.

Jeszcze wczoraj oglądaliśmy rendery nadchodzącego smartfonu od Nokii, a dziś już możemy zobaczyć jak słuchawka prezentuje się naprawdę. Szkoda, że samo zdjęcie nie pozwala dokładnie określić, czy Nokia C1 jest zamknięta w aluminiowej obudowie, czy to tylko tworzywo sztuczne.

nokia c1 real foto

Pojawiły się również drobne zmiany odnośnie specyfikacji. Wciąż pozostaje 5 calowy ekran, ale już nie rozdzielczości HD a Full HD. Co więcej, Nokia C1 ruszy od razu na Androidzie 6.0 Marshmallow. Zastosowany procesor to jednostka Intel Atom w towarzystwie 2 GB pamięci RAM. Warto podkreślić, że jest to produkt Nokii, bez udziału Microsoftu. Niestety, telefonu nie ujrzymy na półkach prędzej niż 2016 roku.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy