OPPO R7 Lite oficjalnie

Newsy

oppo r7 fotto

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Pamiętacie model R7? Chińczycy właśnie wprowadzili wersje Lite tego urządzenia. Zmiany względem poprzednika dotyczą przede wszystkim warstwy sprzętowej, ponieważ z zewnątrz smartfony będą wyglądać identycznie.

 

Jedną z największych zmian w R7 Lite jest inna rozdzielczości ekranu, która będzie wynosić 1280 x 720 pikseli (HD). Jest to niezbyt dobra informacja, gdyż w R7 mieliśmy do dyspozycji FULL HD. Zagęszczenie pikseli na poziomie 294 to jednak nadal dobry wynik. Sytuacje ratuje również ponowne zastosowanie panelu AMOLED. Kolejna redukcja będzie dotyczyć pamięci RAM, została ona bowiem ustalona na poziomie 2GB.

 

oppo_r7_web_7

 

Pozostała specyfikacja nie będzie się różnić od poprzednika. Nadal do dyspozycji dostaniemy Snapdragona 615, 16 GB wbudowanej pamięci, aparat 13MP/8MP, baterię o pojemności 2320 mAh. Wygodę użytkowania ma zapewnić oprogramowanie Color OS 2.1 oparte na Androidzie 5.1, co jest małą niespodzianką, gdyż R7 pracuje na Androidzie KitKat i wciąż czeka na aktualizacje.

 

Smartfon będzie można zakupić w cenie 280$. Jest to kolejna ciekawa propozycja od Oppo. Szczególnie fani którzy nie przepadają za wielkimi urządzeniami mogą w tej propozycji znależć coś dla siebie.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x