Aktualizacja Motoroli Xoom WiFi do JellyBean już niebawem?

Newsy

01

W związku z wydaniem przez Google źródeł Androida 4.1, coraz więcej urządzeń otrzymuje nieoficjalne wydania tego systemu. Oficjalnie jednak systemem na dzień dzisiejszy mogą cieszyć się wyłącznie posiadacze Galaxy Nexusa i Nexusa 7. Do tych urządzeń prawdopodobnie niebawem dołączy Motorola Xoom WiFi.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Do testerów Motorola zaczęła wysyłać zaproszenia związane z nowym, bliżej nieznanym oprogramowaniem dla Xoom WiFi. Jak łatwo się domyślić, chodzi prawdopodobnie o aktualizację do Androida JellyBean dla tabletu Motoroli. Jak udało nam się ustalić, zaproszenia trafiają do testerów w USA, stąd można przypuszczać, iż europejska aktualizacja nastąpi nieco później niż ta za oceanem.

A Wy, Drodzy Czytelnicy, co wolicie – oficjalne aktualizacje czy dopracowane Custom ROMy?

Źródło: androidcommunity


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x