01

W związku z wydaniem przez Google źródeł Androida 4.1, coraz więcej urządzeń otrzymuje nieoficjalne wydania tego systemu. Oficjalnie jednak systemem na dzień dzisiejszy mogą cieszyć się wyłącznie posiadacze Galaxy Nexusa i Nexusa 7. Do tych urządzeń prawdopodobnie niebawem dołączy Motorola Xoom WiFi.

Do testerów Motorola zaczęła wysyłać zaproszenia związane z nowym, bliżej nieznanym oprogramowaniem dla Xoom WiFi. Jak łatwo się domyślić, chodzi prawdopodobnie o aktualizację do Androida JellyBean dla tabletu Motoroli. Jak udało nam się ustalić, zaproszenia trafiają do testerów w USA, stąd można przypuszczać, iż europejska aktualizacja nastąpi nieco później niż ta za oceanem.

A Wy, Drodzy Czytelnicy, co wolicie – oficjalne aktualizacje czy dopracowane Custom ROMy?

Źródło: androidcommunity

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.