asus-transformer-prime-2

Parę dni temu informowaliśmy Was o uruchomieniu ROMu CyanogenMod w wersji 10 na LG Optimus 4X. Zapewne wraz z upływem czasu CM10 będzie pojawiał się na coraz szerszej gamie urządzeń, przynosząc usprawnienia z Androida JellyBean. Tym razem zaprezentowano ROM w akcji na tablecie, ASUSie Transformerze Prime.

Na poniższym wideo ukazany jest CM10, skompilowany na źródłach Androida 4.1.1. Autor dużą część filmu poświęca kamerze i aparatowi, które zazwyczaj nie działają w pierwszych wersjach. Jak się okazuje, nawet odtwarzanie wideo na Prime z CM10 nie jest problemem.

Film możecie zobaczyć poniżej. Nie omieszkajcie podzielić się swoimi opiniami w komentarzach.

Źródło: androidspin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.