Nowe zdjęcie nadchodzącej Z5 i kolejne informacje – będzie ekran 4K?

Newsy

SONY

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Do drugiego września, kiedy to na specjalnej konferencji podczas targów IFA Berlin Sony zaprezentuje nowe flagowce zostały już tylko 2 dni. Jak już od kilku dni wiemy Sony przygotowuje na ten rok trzy modele: obok zwykłej i Z5 Compact pojawi się najprawdopodobniej także phablet Z5 Premium. Na poniższym zdjęciu widzimy kolejne potwierdzenie skanera odcisków palców w nowych Xperiach. W tle można zobaczyć zieloną Xperię, której pierwsze zdjęcia wyciekły kilka dni temu.

 

Sony-Xperia-Z5

 

 

Pojawiły się także nowe informacje odnośnie ekranów w nadchodzących flagowcach:

 

  • Sony Xperia Z5 zachowa ekran 5,2” 1080p
  • Sony Xperia Z5 Compact otrzyma ekran 4,6” 720p
  • Sony Xperia Z5 Premium pojawi się z ekranem 5,5” 1440 x 2560

 

Oznaczałoby to, że Xperia Z5 Premium wbrew dotychczasowym plotkom nie pojawi się z ekranem 4K (2160 x 3840). Wszystkie trzy modele mają posiadać ten sam, nowy 23MPx aparat tylny z możliwością nagrywania video 4K. Pozostałe elementy specyfikacji od kilku dni krążą po sieci:

 

  • układ Qualcomm Snapdragon 810
  •  3GB RAM
  •  32GB pamięci
  •  8MP kamera przednia

 

Specyfikacja kolejnych flagowców nie zaskakuje niestety w żaden sposób. Sony w dalszym ciągu kontynuuje swoją politykę wydawania podobnych modeli co każde sześć miesięcy. Tak częste premiery z pewnością pozwalają firmie szybko reagować na ofertę konkurencji czy też wdrażać nowe podzespoły. Pewną korzyścią dla chcących zaoszczędzić jest stosunkowo szybki spadek cen nowych flagowców Sony.

 

Która z „zetek” najbardziej się Wam podoba? piszcie w komentarzach.

 

 

Źródła: Xperiablog.net, Phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x