sony-apps

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Sony Mobile wydało aktualizację aplikacji What’s  New do wersji 3.2.A.0.3, w której wprowadzono szereg nowości. Zmiany objęły przede wszystkim stronę graficzną aplikacji. Firma Sony kontynuuje przystosowywanie swoich aplikacji do zasad forsowanego wraz z pojawieniem się Androida 5.0 wzornictwa flat. Poprawki objęły także usprawnienie działania aplikacji na tabletach. Zmieniono ponadto tło wysuwanego z lewej strony menu: z czarnego na jasne, pozbawione przezroczystości.

 

Nowa aplikacja prezentuje się następująco:

 

whatsnew0

 

whatsnew1

 

 

Moim zdaniem wzornictwo stosowane w systemach i aplikacjach sprzed pojawienia się Androida 5.0 było o wiele ładniejsze. Szkoda, że firma Sony nie poszła własną drogą tylko naśladuje Google w kwestii wyglądu aplikacji czy nakładki. Jeśli ktoś nie chce nowego wyglądu, to może jedynie odrzucić aktualizację aplikacji.

 

Fani aplikacji mogą dołączyć także do nowo powstałej społeczności w serwisie Google+. Zainteresowani powinni kliknąć tutaj.

 

Waszym zdaniem to zmiana na plus, czy jednak dotychczasowy wygląd był lepszy?

 

 

Źródło: Xperiablog.net

Adrian Smorąg