[Film] LG Rolly to pierwsza na świecie zwijana klawiatura dla tabletów i smartfonów

Newsy

lg rolly klawiatura ifa 2015 akcesorium berlin

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Tablety wyparły netbooki, które niegdyś stały się rewolucyjnymi urządzeniami mobilnymi. Dzisiaj małe laptopy tak naprawdę nie mają racji bytu, gdyż przerośnięte smartfony dają takie same możliwości (a może i więcej), a przy tym są mniejsze i bardziej wszechstronne. Jednak aby tablet mógł się równać z netbookiem to musi mieć klawiaturę. Poznajcie ciekawą propozycję od LG.

 

Rolly tak naprawdę zostanie oficjalnie przedstawiona na targach IFA w Berlinie, które rozpoczną się za niecały tydzień. Jednak, podobnie jak z serią G Pad II, już dzisiaj Koreańczycy postanowili w pełni zapowiedzieć swoje najnowsze akcesorium, które prezentuje się bardzo dobrze. Co wyróżnia klawiaturę od LG? To, że jest to pierwsze na świecie tego typu akcesorium, które jest sztywne (z poliwęglanu) i można je zwinąć w prostopadłościan. Więcej zalet Rolly ujrzycie na poniższym filmie:

 

 

Klawiatura od LG jest zasilana poprzez jedną baterię AAA, która – według producenta – ma pozwolić na pracę akcesorium przez trzy miesiące. Oczywiście możliwość złożenia Rolly jest największą zaletą, gdyż pozwala na schowanie jej do kieszeni, co w dotychczasowych rozwiązaniach nie było możliwe.

 

Jednak czy fizyczne klawiatury są Wam potrzebne? Ile byście wydali za koreański produkt?

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x