[Film] LG Rolly to pierwsza na świecie zwijana klawiatura dla tabletów i smartfonów

1 minuta czytania
Komentarze
lg rolly klawiatura ifa 2015 akcesorium berlin

Tablety wyparły netbooki, które niegdyś stały się rewolucyjnymi urządzeniami mobilnymi. Dzisiaj małe laptopy tak naprawdę nie mają racji bytu, gdyż przerośnięte smartfony dają takie same możliwości (a może i więcej), a przy tym są mniejsze i bardziej wszechstronne. Jednak aby tablet mógł się równać z netbookiem to musi mieć klawiaturę. Poznajcie ciekawą propozycję od LG.

Rolly tak naprawdę zostanie oficjalnie przedstawiona na targach IFA w Berlinie, które rozpoczną się za niecały tydzień. Jednak, podobnie jak z serią G Pad II, już dzisiaj Koreańczycy postanowili w pełni zapowiedzieć swoje najnowsze akcesorium, które prezentuje się bardzo dobrze. Co wyróżnia klawiaturę od LG? To, że jest to pierwsze na świecie tego typu akcesorium, które jest sztywne (z poliwęglanu) i można je zwinąć w prostopadłościan. Więcej zalet Rolly ujrzycie na poniższym filmie:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-BOmdKWrBrs[/youtube]

Klawiatura od LG jest zasilana poprzez jedną baterię AAA, która – według producenta – ma pozwolić na pracę akcesorium przez trzy miesiące. Oczywiście możliwość złożenia Rolly jest największą zaletą, gdyż pozwala na schowanie jej do kieszeni, co w dotychczasowych rozwiązaniach nie było możliwe.

Jednak czy fizyczne klawiatury są Wam potrzebne? Ile byście wydali za koreański produkt?

źródło: Phone Arena

Motyw