huawei-logo-400x400

Huawei poinformowało właśnie, że smartfon P1 XL znajdzie się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Na razie zaplanowano premierę tylko w Chinach, a o ewentualnej dostępności w innych częściach świata nic na razie nie wiadomo.

Huawei Ascend P1 XL to smartfon, który od podstawowej wersji P1 różni się tylko zwiększoną do 2600 mAh baterią. Pozostałe parametry, takie jak wyświetlacz qHD o wielkości 4,3 cala, dwurdzeniowy procesor TI OMAP 1,5 GHz, 1 GB RAM i kamera 8 MP nie uległy zmianie. Sprzęt działać ma pod kontrolą Androida 4.0.

xl 

Smartfon o tak dobrej specyfikacji z tak pojemną baterią, przy odpowiedniej cenie na pewno odniósłby sukces w Europie. Miejmy więc nadzieję, że któregoś dnia zawita on na Stary Kontynent.

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.