Huawei Ascend P1 XL – premiera jeszcze w tym miesiącu

Newsy

huawei-logo-400x400

Huawei poinformowało właśnie, że smartfon P1 XL znajdzie się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Na razie zaplanowano premierę tylko w Chinach, a o ewentualnej dostępności w innych częściach świata nic na razie nie wiadomo.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Huawei Ascend P1 XL to smartfon, który od podstawowej wersji P1 różni się tylko zwiększoną do 2600 mAh baterią. Pozostałe parametry, takie jak wyświetlacz qHD o wielkości 4,3 cala, dwurdzeniowy procesor TI OMAP 1,5 GHz, 1 GB RAM i kamera 8 MP nie uległy zmianie. Sprzęt działać ma pod kontrolą Androida 4.0.

xl 

Smartfon o tak dobrej specyfikacji z tak pojemną baterią, przy odpowiedniej cenie na pewno odniósłby sukces w Europie. Miejmy więc nadzieję, że któregoś dnia zawita on na Stary Kontynent.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x