Lenovo Vibe P1 z gigantyczną baterią?

1 minuta czytania
Komentarze
lenovovibep1

Chiński sklep internetowy (Pandawill.com) zamieścił na swojej stronie informacje o smartfonie Lenovo Vibe P1. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że urządzenie nie zostało oficjalnie zaprezentowane przez producenta. Prawdopodobnie stanie się to podczas targów IFA w Berlinie. Telefon został już potwierdzony przez TENAA w Chinach i jest wyceniony na równowartość 309,99$.
 
Produkt wyposażony będzie w wyświetlacz 5,5 cala o rozdzielczości 1080 x 1920. We wnętrzu słuchawki znajdziemy procesor Snapdragon 615 o taktowaniu 1,5 GHz, a także 3 GB RAM oraz 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej. Kamera to 13 MP z tyłu urządzenia i 5 MP z przodu. Jeżeli chodzi o baterię, to będzie to akumulator o pojemności aż 5000 mAh z możliwością szybkiego ładowania. Grubość urządzenia to 9,9 mm. Skaner odcisków również się pojawi oraz wersje dual SIM.
 
Telefon wydaje się być bardzo ciekawy. Na oficjalną specyfikację należy jednak poczekać do targów IFA w Berlinie. Podoba Wam się pod względem parametrów i wyglądu?
 
źródło: phonearena

Motyw