Xperia SL to odświeżona Xperia S?

Newsy

sony_logo
Sony nie od dziś znany jest z wypuszczania co jakiś czas odświeżonych wersji swoich smartfonów. Przykładem na to są modele Xperia arc i Xperia Neo V, które były jedynie niewielkimi rozwinięciami względem swoich oryginałów. Ostatnie doniesienia wskazują na to, że japoński producent planuje wkrótce zaprezentować nowe urządzenie, które będzie rozwinięciem obecnego już od jakiegoś czasu smartfona Xperia S.

Do Sieci przedostała się w ostatnich dniach wzmianka o rozpoczęciu produkcji modelu Xperia SL LT26ii. Przypomnijmy, że Xperia S została przez producenta oznaczona nazwą LT26i. Wszystko wskazuje więc na to, że Xperia SL wprowadzi jedynie niewielkie zmiany w specyfikacji technicznej i wyglądzie. Możemy zakładać, że tak jak w przypadku Xperia arc S może to być podkręcony fabrycznie procesor, bądź też nowa wersja kolorystyczna obudowy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

źródło: xperiablog.net 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x