Startuje nowy serwis Mój T-Mobile, który dostępny będzie w wersji przeglądarkowej, ale także w aplikacji mobilnej. Podstawowa wersja, czyli dla klientów T-Mobile korzystających z oferty abonamentowej już działa. Docelowo Mój T-Mobile ma zastąpić obecny serwis internetowy i być dostępny dla oferty abonamentowej, na kartę oraz małych firm. Co nowego przynosi?

Nowy serwis Mój T-Mobile

Nowy serwis mój t-mobile

Obecnie z nowego serwisu od T-Mobile mogą korzystać osoby, które u operatora mają abonament. Jednak usługa będzie dalej rozwijana tak, by praktycznie wszyscy korzystający z usług T-Mobile mieli do niej dostęp. Operator ma zamiar także słuchać uwag użytkowników i w serwisie dostępna jest specjalna ankieta, która ma pomóc we wdrażaniu kolejnych rozwiązań oraz poprawie działania obecnych. Ważną zmianą jest ta, że teraz zarówno wersja serwisu w przeglądarce oraz w aplikacji będą takie same. T-Mobile ujednoliciło oba miejsca tak, by nie tworzyć niepotrzebnych problemów podczas przełączania się z jednej wersji na drugą. Oczywiście zmiany wprowadzone w aplikacji od razu będą widoczne na stronie i odwrotnie.

Nowy „Mój T‑Mobile” powstał od podstaw. Zaprojektowane i zbudowane od początku zostały wszystkie kluczowe dla klientów procesy i strony – dashboard, podstrona płatności, logowanie, sprawdzanie listy połączeń, kontrola zużycia usług. Intuicyjne ścieżki i zastosowana technologia sprawiają, że nawigowanie po serwisie jest szybkie, płynne i bardziej niezawodne. Sam serwis stworzony jest zaś w technologii RWD, co oznacza, że klienci skorzystają z niego komfortowo nie tylko na komputerach, ale też na urządzeniach mobilnych.

T-Mobile

Zobacz też: Najczęściej wyszukiwane hasła w Google w 2021 roku.

Taka spójność obu wersji serwisu z pewnością będzie dla klientów operatora czymś ważnym. Nowy serwis Mój T-Mobile jest już dostępny pod TYM ADRESEM, więc jeżeli ktoś korzysta z usług operatora, może sprawdzić, jak wygląda i czy działa tak, jak powinien.

Źródło: T-Mobile informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.