[Film] Źle włożysz stylusa S Pen w Galaxy Note 5 to uszkodzisz swojego Samsunga

Newsy

samsung galaxy note 5 oficjalnie kjaskbjsadkbj

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Seria Note zyskała wielu zwolenników z jednego powodu. Samsung postanowił wyposażyć swoje smartfony w stylusa, który już tak naprawdę został zapomniany przez konkurencję za sprawą pojemnościowych paneli dotykowych. Dotychczas wszyscy chwalili to rozwiązanie w topowych modelach Koreańczyków, ale Galaxy Note 5 pod tym względem wypada gorzej.

 

Dlaczego? Otóż dotychczas, w Galaxy Note, S Pen był tzw. „idioto-odporny”, czyli nie liczyło się w jaki sposób włożysz stylusa, ten i tak w łatwy sposób zostanie uwolniony. Jak jest w najnowszym Galaxy Note 5? Zobaczcie sami w filmie od Android Police:

 

 

Ktoś może powiedzieć, że w jaki sposób można tak włożyć stylusa. Mi nie pozostaje nic innego napisać jak powtórzyć słowa autora filmu, a więc pamiętajcie, że też dzieci mogą korzystać ze smartfonu czy też po prostu nam w pośpiechu pomylą się strony. Co ciekawe, S Pen w niewłaściwą stronę wchodzi równie gładko, co prawidłowo używany, ale zabraknie charakterystycznego kliknięcia. Wtedy, przy próbie wyjęcia, może okazać się, że mechanizm zastosowany przez Koreańczyków zostanie uszkodzony.

 

Jednak czy my powinniśmy się martwić? W końcu Galaxy Note 5 nie zmierza do Europy, a jeśli Samsung zdecyduje się w końcu na to to być może problem zostanie w jakiś sposób rozwiązany. Mimo wszystko, uważacie, że to poważny kłopot?

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x