ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Recenzja OPPO Reno6 czytelnik

Recenzja OPPO Reno6 5G oczami naszego czytelnika – jak widać LEGO można wykorzystać różnie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Oto recenzja OPPO Reno6 5G, która stworzona została przez naszego czytelnika. Jakiś czas temu na łamach naszego portalu pojawił się bowiem konkurs, gdzie można było wygrać smartfon od OPPO. Żeby to zrobić, należało przesłać nam pomysł na recenzję, który złapałby nas za serce. Zgłoszeń przyszło wiele, ale jak to przy konkursach bywa, wygrany mógł być tylko jeden.

Recenzja OPPO Reno6 5G oczami naszego czytelnika

Recenzja OPPO Reno6 czytelnik

Nie jest łatwo stworzyć recenzję smartfona, która będzie zawierała w sobie wszystko to, czego można wymagać. Każdy przecież do sprzętu podchodzi inaczej, więc i oczekiwania są różne. Dlatego też powstał wspomniany wyżej konkurs. Szukaliśmy razem z OPPO czegoś wyjątkowego i czegoś, czego wcześniej nie widzieliśmy. I tutaj właśnie pojawił się Hugo ze swoim pomysłem. Przyznajemy, że nas zaskoczył i to w bardzo pozytywny sposób. W końcu OPPO i LEGO raczej nie idą w parze, a tymczasem okazało się, że te dwa światy można ze sobą połączyć. I to w bardzo interesujący sposób.

Recenzja stworzona przez naszego czytelnika może i różni się od tego, co my napisaliśmy o OPPO Reno6 5G w naszym tekście, ale też o to chodziło. Hugo przygotował film, gdzie opisuje najważniejsze według niego cechy urządzenia, a do tego całość połączył z LEGO. Widać, że w produkcję włożono wiele pracy, co oczywiście nas cieszy. Mamy też nadzieję, że Wam również spodoba się praca Hugo. W końcu nie co dzień ma się możliwość oglądania tego typu produkcji.

Zobacz też: OPPO INNO DAY już niebawem – co zobaczymy na wydarzeniu?

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom naszego konkursu organizowanego razem z OPPO. Wasze zgłoszenia były świetne i zapełniły nam skrzynkę odbiorczą. Mamy nadzieję w przyszłości powrócić jeszcze z podobnymi konkursami, a oczywiście nie zabraknie na łamach Android.com.pl także naszych recenzji. A teraz obejrzyjcie recenzję naszego użytkownika i bawcie się przy niej dobrze.

Sprawdź najnowsze wpisy