ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Oppo inno day 2021

Niedługo startuje OPPO INNO DAY – szykują się wyjątkowe dni innowacji

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

W tym roku możemy uczestniczyć w OPPO INNO DAY w formie wirtualnej. Wydarzenie producenta będzie bowiem transmitowane on-line i już można się na nie zapisywać. Wygląda na to, że OPPO przygotowuje dla nas sporo niespodzianek, ponieważ hasłem przewodnim jest Reimaging the future. Czy to oznacza, że zobaczymy nowego smartfona innego, niż te obecne na rynku?

OPPO INNO DAY 2021 – wydarzenie, które dużo zmieni

Oppo inno day 2021

Przywykliśmy już trochę do tego, że sporo wydarzeń odbywa się teraz w sieci. Nie inaczej będzie przy okazji wydarzenia organizowanego przez OPPO. Tutaj jednak będzie trochę inaczej i bardziej wirtualnie, niż zazwyczaj. Uczestnicy wydarzenia będą mogli bowiem wejść w sam jego środek i cyfrowego świata OPPO. W tym celu trzeba udać się na stronę wydarzenia, gdzie będzie można już przygotować swój… avatar.

Oppo inno day 2021

To pozwoli uczestnikom na poruszanie się po wirtualnej przestrzeni w wyjątkowy sposób. Będzie więc można odwiedzać przygotowane wystawy czy oglądać prezentacje trochę inaczej, niż robiliśmy to do tej pory. OPPO INNO DAY 2021 startuje 14 grudnia o godzinie 09.00 naszego czasu. Samo wydarzenie potrwa przez dwa dni, a podczas nich OPPO szykuje kilka niespodzianek. Od jakiegoś czasu mówi się, że zobaczymy pierwszy w historii firmy składany smartfon. Czy tak będzie w rzeczywistości? Na szczęście na odpowiedź nie będziemy musieli długo czekać.

Zobacz też: Co nowego dziś na Netflix?

W poprzednich latach firma pokazała specjalne okulary do AR czy router 5G CPE, choć niekoniecznie tym razem musi być podobnie. Do tego na uczestników wydarzenia mają czekać także różnego rodzaju niespodzianki, które rozsiane będą na wirtualnych targach. Hasło przewodnie OPPO INNO DAY 2021 zapowiada, że inaczej spojrzymy na przyszłość elektroniki. Czy w takich zapewnieniach jest dużo prawdy? OPPO pokazało już, że potrafi tworzyć produkty wyjątkowe, a jednym z najciekawszych był OPPO X 2021, czyli rozsuwany smartfon. Teraz liczymy na coś podobnego.

Źródło: OPPO informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy