Żappka store lokalizacja

Żappka Store będzie rozwijana – teraz znajdziemy sklepy w czterech lokalizacjach

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Żappka Store nie jest jeszcze może zbyt mocno widoczna na ulicach miast. Obecnie znajdziemy ją w czterech miejscach w Polsce, ale z czasem ma się to zmienić. Firma dalej ma zamiar rozwijać swój projekt sklepu, gdzie brakuje obsługi, a klienci po prostu biorą z półki to, na co mają ochotę i nie muszą przejmować się staniem w kolejce do kasy.

Żappka Store – 4 lokalizacje to dopiero początek

Żappka store lokalizacja
Żappka Store w Warszawie

Pisaliśmy już dla Was o tym, że Żappka Store wystartowała i może z tego być coś interesującego. Sam koncept nie jest nowy, ale w Polsce dopiero raczkuje. Zakupy w takim sklepie są bowiem trochę innym doświadczeniem, niż w normalnej placówce. W Żappka Store nie ma bowiem kasjerów, a płatności pobierane są z naszego konta po wyjściu ze sklepu. Trzeba mieć oczywiście zainstalowaną aplikację Żappka oraz podpięte płatności Żappka Pay. Przed wejściem do sklepu dostajemy jednorazowy kod QR, a potem po prostu robimy zakupy i wychodzimy. Proste, szybkie i wygodne. Żabka do tej pory uruchomiła cztery takie sklepy, a to ich lokalizacje:

 • Poznań – Międzynarodowe Targi Poznańskie, brama nr 8 od ulicy Głogowskiej
 • Poznań – Dworzec PKP, ul Dworcowa 1
 • Kraków – Przejście podziemne Lubicz-Basztowa
 • Warszawa – ul. Bracka 3

Zobacz też: Możesz wygrać OPPO Reno6 5G – zobacz jak to zrobić!

Jeżeli chodzi o asortyment takich sklepów, to ma się w nich znajdować około 500 różnego rodzaju produktów. Żabka otwiera tego typu sklepy w miejscach, gdzie nie ma możliwości postawianie normalnej placówki. Żappka Store jest bowiem mniejsze, niż klasyczne sklepy, ale też oferuje trochę inne doświadczenia. Firma korzysta tutaj z technologii opartej na algorytmach Sztucznej Inteligencji, a sam proces zakupowy ma być stale rozwijany i udoskonalany. Co ciekawe, wszystkie Żappka Store do działalności wykorzystują wyłącznie ekwiwalent zielonej energii. To kolejny krok firmy w stronę tego, by utrzymać neutralność klimatyczną. Korzystaliście już z Żappka Store?

Źródło: Żabka informacja prasowa

  Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

  Partner poradnika:

  Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
  Impression Tag
  Sprawdź najnowsze wpisy