ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oppo reno6 premiera w polsce pro 5g

Pokaż, co potrafisz i wygraj OPPO Reno6 5G – mistrzowski smartfon może być Twój

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Artykuły

Czasem bywa tak, że recenzja jakiegoś sprzętu nie przypadnie Wam do gustu i uważacie, że zrobilibyście lepszą. Ciekawszą, a może zabawniejszą. Łatwo powiedzieć, ale teraz macie szanse się sprawdzić i wygrać OPPO Reno6 5G w wyjątkowym konkursie. Pokażcie nam, że macie pomysł na to, jak przetestować nowego smartfona, a my go Wam wyślemy. Proste?

Stwórz recenzję i wygraj OPPO Reno6 5G

Naszą recenzję OPPO Reno6 5G mogliście już przeczytać na łamach portalu i pewnie o samym sprzęcie też już wiecie całkiem sporo. Nowa seria Reno6 swoją premierę w Polsce miała na początku września, więc mówimy tutaj o całkowitych nowościach w portfolio firmy. To interesujący smartfon, który mocno stawia na możliwości fotograficzne. Dobra, to wszystko możecie już wiedzieć, ale może chcielibyście przetestować sprzęt na własną rękę? Zobaczyć, jak sprawuje się OPPO Reno6 5G i przekonać się, dlaczego jest tak wychwalany? No to teraz macie na to wyjątkową szansę. Prześlijcie nam pomysł na waszą recenzję sprzętu i kiedy ją zrealizujecie, ten będzie już wasz na zawsze. Dlaczego warto?

OPPO – Portret Twoich Emocji

Hasłem, które OPPO zdecydowało się wykorzystać przy premierze swoich nowych smartfonów, jest Portret Twoich Emocji. To może wam dać spore pole do popisu, jeżeli chodzi o pomysł na to, jak przygotować recenzję i tym samym wygrać OPPO Reno6 5G. Przygotowując pomysł, możecie skupić się właśnie na tym, jakie emocje wywołują w was smartfony. Dać upust fantazji i pokazać, że faktycznie telefony to coś więcej, niż tylko kawałek elektroniki użytkowej. To przecież dzięki nim możemy być blisko z ważnymi dla nas osobami i prawdziwie wyrażać siebie.

Oppo Reno6 5G recenzja test

Nowe OPPO Reno6 5G na to pozwala, a firma zadbała o to dając w nim nową funkcję Bokeh Flare Video. Dzięki niej i algorytmom AI można nagrywać materiały wideo z rozmytym tłem, a wszystko w czasie rzeczywistym. Nie zapominajmy także o trybie Ultra Night Video, czyli możliwości lepszego nagrywania wtedy, kiedy nie mamy dużego dostępu do światła. OPPO Reno6 5G oferuje wiele opcji, które można z powodzeniem wykorzystać w swojej recenzji, jeżeli zdecydujecie się na nagranie filmu. Do tego smartfon wygląda po prostu obłędnie, co zresztą doceniono w konkursie Dobry Wzór 2021. Nieszablonowy wygląd i wykończenie, które po prostu przyciąga wzrok, ale już nie odciski palców 😉

OPPO Reno6 5G – przetestuj i wygraj smartfon

Wspólnie z OPPO przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą główną jest ten sam smartfon OPPO Reno6 5G, który i my testowaliśmy. Spójrzcie tylko na zdjęcia – klasa. Zresztą przekonacie się o tym osobiście, kiedy to właśnie wy wygracie i dostaniecie go do testów, a potem zostanie z wami już na zawsze. Co trzeba zrobić? Zasady są proste.

  • Prześlij nam swój pomysł na to, jak miałaby wyglądać Twoja recenzja OPPO Reno6 5G. Nie musisz zasypywać nas informacjami o benchmarkach, z których chcesz skorzystać. Nie musisz być full pro – bądź sobą i pokaż nam, że po prostu masz pomysł na recenzję.
    • Film? Pewnie, lubimy filmy.
    • Tekst. Jasne, czemu nie.
    • Zdjęcia. Jak najbardziej.
    • Wycinanka? Jak to uzasadnisz – spoko.
  • Wspólnie z OPPO wybierzemy najciekawsze pomysły i odezwiemy się do ich autorów. Najlepszy twórca dostanie od nas OPPO Reno6 5G do recenzji, a teraz wisienka na torcie – Twój test trafi na portal! Tak, możesz się wykazać, pokazać nam „jak to się robi” i na dodatek po opublikowaniu przez nas recenzji, dostaniesz telefon już na zawsze. Win-win.

Pełen regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ, a na Wasze zgłoszenia czekamy przez 2 tygodnie (do 12.10.2021) pod adresem mailowym: [email protected] lub klikają TU. W tytule wpiszcie OPPO Reno6 konkurs.

Sprawdź najnowsze wpisy