Orange 2021 rok

Darmowe 100 GB w Orange na kartę — co trzeba zrobić, by je otrzymać?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Orange ogłosił dziś promocję, w ramach której w prosty sposób można otrzymać darmowe 100 GB internetu. Dotyczy ona wszystkich, którzy korzystają z oferty na kartę. Co dokładnie trzeba zrobić, aby otrzymać bonus?

Darmowe 100 GB od Orange

Orange darmowe 100 GB

Promocja dotyczy użytkowników taryf Orange Yes, Orange POP, Orange Free na kartę, Zawsze bez limitu i Zetafon. Żeby z niej skorzystać, należy od 1 października do 31 grudnia 2021 roku po raz pierwszy zarejestrować się adresem e-mail do konta Mój Orange. Nagrodą jest 100 GB internetu, które można wykorzystać w ciągu 31 dni. Co ważne, bonus przyznawany jest na konto, a nie na numer. Oznacza to, że np. posiadacz trzech numerów pre-paid otrzyma 100 GB na każdy z nich.

Na tym nie koniec dobrych wiadomości związanych z promocjami dla użytkowników aplikacji Mój Orange. Przedłużamy „2x więcej GB za aktywację Bez limitu w Mój Orange”. Miała obowiązywać do 30 września, a teraz jest już na czas nieokreślony — poinformował pomarańczowy operator.

Czytaj także: Orange i roaming w Wielkiej Brytanii – nadchodzą zmiany w cennikach

Niedawno Orange ogłosił również usługę, dzięki której telefon doładuje się sam. Pomarańczowy operator zasili chętnym osobom konto automatycznie, gdy ilość środków na koncie spadnie poniżej określonego poziomu. Ten poziom każdy użytkownik określa sam.

źródło: Blog Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy