ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
bonusy dla klientów orange

Orange startuje z usługą, dzięki której telefon doładuje się sam

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Orange poinformował dziś, że uruchamia usługę o nazwie Autodoładowanie. Jej cel jest prosty: zwolnić użytkowników z konieczności pamiętania o stanie konta i terminie zakupu kolejnego doładowania. Wszystko ma działać automatycznie.

Autodoładowanie w Orange

Orange autodoładowanie

Dzięki autodoładowaniu Orange zasili konto telefonu za każdym razem, gdy ilość środków spadnie poniżej określonego poziomu. Jakiego? O tym decyduje sam użytkownik. Choć usługa przypomina to, co niektórzy operatorzy oferowali już wcześniej, Orange zapewnia, że jego propozycja jest unikalna.

Fakt, że telefon zostaje doładowany tylko wtedy, gdy stan środków tego wymaga odróżnia Autodoładowanie od doładowań cyklicznych, dostępnych na rynku, w których doładowanie jest realizowane danego dnia miesiąca lub co określony odcinek czasu — czytamy na blogu pomarańczowego operatora.

Jak włączyć autodoładowanie?

  1. Wchodzimy na stronę doladowania.orange.pl i wybieramy zakładkę Autodoładowanie.
  2. Podajemy numer telefonu, kwotę doładowania i stan, poniżej którego usługa ma automatycznie zasilić konto.
  3. Dodajemy i zapisujemy kartę płatniczą. Będą z niej pobierane środki na doładowanie telefonu.

Czytaj także: Trojany mobilne zagrażają smartfonom z Androidem — jak się przed nimi bronić?

W dowolnym momencie możemy zmienić parametry usługi (kwotę doładowania i stan, poniżej którego konto jest zasilane). Istnieje również możliwość rezygnacji z usługi w dowolnym czasie. Jak uważacie, czy tego typu propozycja ma rację bytu w obecnych czasach?

źródło: Blog Orange

Sprawdź najnowsze wpisy